Zajęcia - Bajkowy Dwór

Przejdź do treści

Menu główne:

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą zajęć dodatkowych,
organizowanych na terenie przedszkola: 


Taniec - nasze Przedszkolaczki uczą się podstawowych kroków tańca klasycznego, doskonalą poczucie rytmu, równowagi i koordynacji. 


Aktywny Przedszkolak - zajęcia cieszące się ogromną popularnością wśród dzieci. Pan Piłka zaprasza najmłodszych do wspólnej zabawy na sportowo. 


Dogoterapia - łagodna blondynka imieniem Dama chętnie bawi się z dziećmi, wspierając rozwój zmysłów i postrzegania.


Rytmika - zajęcia uwielbiane przez dzieci i niezwykle rozwijające. Podstawowe założenie rytmiki, to odtwarzanie muzyki i rytmu za pomocą ruchów ciała. Zajęcia wzbogacone są o elementy tańca, gimnastyki, śpiewu i gry na instrumentach (teksty piosenek do pobrania w kąciku dla rodziców).


Język angielski - zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu. Dzieci uczą się języka poprzez ukierunkowaną zabawę, piosenki i wierszyki (już niedługo treści zajęć będą zamieszczone w kąciku dla rodziców).


Szachy - ciekawe zajęcia prowadzone przez prawdziwego fascynata gier planszowych. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 4-6 lat. Trener przekazuje dzieciom podstawowe zasady gry i przygotowuje swoich podopiecznych do rozpoczęcia obowiązkowej nauki gry w szachy, w szkole podstawowej.


Logopedia -zajęcia grupowe a także zajęcia silnie zindywidualizowane i ukierunkowane na konkretne wady mowy u dziecka. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu. Po każdej lekcji rodzic otrzymuje szczegółowe wytyczne, w jaki sposób należy ćwiczyć aparat artykulacyjny dziecka. 


Katecheza - zajęcia bezpłatne i dobrowolne. Gra na gitarze, śpiew z dziećmi i bardzo przystępne opowiadania o niezwykle abstrakcyjnym dla dziecka temacie, jakim jest Bóg i wiara.


Sensoplastyka- zajęcia stymulujące wiele obszarów, pozwalające dziecku odkryć jego możliwości poprzez testowanie, doświadczanie a przy tym niezła zabawę! Dzięki różnego rodzaju produktom naturalnym powstają niesamowite rzeczy, tworzone samodzielnie przez naszych podopiecznych.

 
Copyright 2017. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego